מבזקיםמשפטי/פלילי

המשטרה: "פענחנו את חטיפת ורצח הנער ניסים שטרית ז"ל"; כתבי אישום יוגשו נגד שני חשודים

פרשת היעדרותו של נסים שטרית ז"ל נחקרה לאורך השנים, ולאחרונה הצליחו חוקרי ימ"ר ירושלים להשיג פריצת דרך משמעותית שאפשרה את מעצרם של מספר מעורבים במעשה הרצח והחטיפה. כמו כן הצליחו חוקרי היחידה המרכזית לאסוף ראיות ולחשוף כי הנער נחטף ונרצח עוד בשנת 1986.

בימים האחרונים, היחידה המרכזית של משטרת מחוז ירושלים השלימה את חקירת הרצח וחטיפת הנער נסים שטרית ז"ל לפני כ-35 שנים. מוקדם יותר השבוע, הוגשה הצהרת תובע ראשונה נגד חשוד במעורבותו באירוע החטיפה והרצח. לאחר שהמשטרה ביססה תשתית ראייתית למעורבותו של חשוד נוסף שנעצר בחשד למעורבות בחטיפה וברצח, היום הוגשה ע"י פרקליטות מחוז ירושלים הצהרת תובע נוספת נגד תושב ירושלים בשנות השבעים לחייו ומעצרו הוארך ביממה נוספת.

לצד מאמצי החקירה בכדי לחשוף את האמת והמעורבים בהיעדרותו, לאורך השנים כולל בעת האחרונה, נערכו ע"י כוחות משטרה גדולים חיפושים ומגוון פעולות במישור הסמוי והגלוי בכדי לאיתור את גופתו של הנער נסים שטרית, אולם זו לא אותרה עד כה ומאמצים אלו נמשכים. חרף האמור הצליחו חוקרי המשטרה בחלוף שנים רבות ובהיעדר גופתו, לחשוף את האמת מאחורי היעדרותו ולעצור את החשודים במעורבות במעשה החטיפה והרצח.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

החקירה מנוהלת מראשיתה בליווי פרקליטות מחוז ירושלים, ומחר (שישי) צפויה הפרקליטות להגיש כתבי אישום נגד שני חשודים ברצח הנער ניסים שטרית ז"ל.

מעורבים נוספים שנעצרו ונחקרו בחשד לביצוע במעשה הרצח והחטיפה נשלחו בשלב זה למעצר בית עם תנאים מגבילים נוספים וזאת מאחר והראיות שנאספו לגביהם מצביעות על עבירות שחלה עליהם התיישנות על פי החוק.

ניסים שטרית ז"ל. צילום מסך: כאן 11
צילום: דוברות המשטרה

Back to top button