מבזקיםמשפטי/פלילי

תושב יפו מואשם במעורבות בירי לעבר בעל חנות בג’לג’וליה

פרקליטות מחוז מרכז הגישה היום (רביעי) לבית המשפט המחוזי מרכז כתב אישום כנגד עטא עארף סדה (29) מיפו, בגין חבלה בכוונה מחמירה, נשיאה והובלת נשק ותחמושת וקשירת קשר לפשע, זאת בשל חלקו באירוע ירי לעבר בעל חנות לטלפונים סלולאריים בג’לג’וליה לפני כחודש.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

על פי כתב האישום, הנאשם, ביחד עם אדם נוסף, החליטו לבצע ירי לעבר בעל חנות טלפונים סלולאריים בג’לג’וליה. לשם כך הצטיידו השניים באקדח, והגיעו לאזור החנות כשהם לבושים חולצות עם כובע קפוצ’ון לראשם, ומסיכות קורונה שחורות על פניהם. הנאשם בחן את סביבת המקום, ונותר עומד מחוץ לחנות בעוד האדם הנוסף נכנס אל החנות כשהוא אוחז באקדח. האדם הנוסף דרך את האקדח וירה בבעל החנות. בעקבות הירי, התקרב הנאשם לחנות על מנת לבדוק את שמתרחש, בעוד שבין היורה והקורבן החל להתפתח מאבק במהלכו יצאו השניים מן החנות, שם התמוטט הקרבן כתוצאה מפגיעת הכדור בו. בעוד הנאשם לידו, המשיך האדם הנוסף לירות לעבר הקורבן 5-6 כדורים נוספים בעוד הקורבן מנסה להימלט ממנו, עד שהתמוטט בשנית על הכביש. בשלב זה נמלטו הנאשם והיורה יחדיו מהמקום.

אילוסטרציה. צילום: דוברות המשטרה

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!