חדשות הארץמבזקים

ראש אג”מ זק”א הציל את חייה של שכנתו המבוגרת: “שכבה על הרצפה הקרה לפחות יומיים”

בעקבות המקרים הקשים בהם מטפלים מתנדבי זק”א בקשישים וגלמודים שנפטרים לבדם מדי יום, לקח על עצמו חיים וינגרטן ראש אגף המבצעים של זק”א לבדוק בשלומה של הקשישה הבודדה שגרה בשכנות אליו. היום, כשחיים ומשפחתו לא הצליחו ליצור קשר עם השכנה, נכנס חיים לביתה ומצא אותה שוכבת על הרצפה מותשת וחלשה, לדבריה היא שכבה כך באפיסת כוחות במשך יומיים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

חיים וינגרטן ראש אג”מ זק”א סיפר: “אתמול ליוויתי ממוקד זק”א את מתנדבי זק”א באשדוד ובאילת שלצערי טיפלו ב2 מקרים קשים ומזעזעים בהם נמצאו גופות גלמודים במצב ריקבון. בעקבות המקרים הקשים, יצאנו בזק”א בקמפיין לימי החנוכה עם בקשה קטנה מהציבור – להדליק נרות עם השכנים הבודדים. הערב, לפני שהדלקתי נרות עם משפחתי, הלכתי בעצמי לבדוק בשלומה של השכנה שגרה דלת ליד. היא לא ענתה לדפיקות בדלת למרות ששמענו את הטלפון הנייד מצלצל בתוך הבית. דאגתי ונכנסתי דרך החלון ומצאתי אותה שוכבת מותשת על הרצפה. היא סיפרה שהיא שוכבת על הרצפה הקרה לפחות יומיים, בלי אוכל ומבלי שהצליחה לקחת את התרופות. כואב לי לחשוב מה היה יכול לקרות אם לא היינו באים לבדוק בשלומה. אין לי ספק שזכיתי להציל את חייה, בנס חנוכה אמיתי. אני פונה ומבקש מכל מי שרואה את ההודעה הזאת – לכו עכשיו לבדוק בשלומם של השכנים הבודדים. זו לא רק סיסמא. זו הצלת חיים של ממש!”.

ראש אג”מ זק”א הציל את חייה של שכנתו המבוגרת: “שכבה על הרצפה הקרה לפחות יומיים”
צילום: דוברות זק״א

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!