מבזקיםמשפטי/פלילי

בית משפט השלום בפתח תקווה נתן צו הפסקת שימוש מסחרי בקרקע חקלאית מוכרזת

נגד חברת א.מ. דיוויסלי בע”מ והבעלים דוד בוארון הוגש כתב אישום, המייחס לחברה עבירות לפי חוק התכנון והבניה של שימוש אסור במקרקעין. על פי הנטען בכתב האישום, במשך כ-4 שנים מבצעת החברה שימוש אסור ללא היתר כדין בשטח של כ-756 מ”ר בכפר קאסם, שנועד לשימוש חקלאי, וזאת לצרכי אחסנה עסקית ומשרדים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

יחד עם כתב האישום, הגיש עו”ד אבשלום אשואל מטעם המחלקה להנחיית תובעים מוסמכי היועץ המשפטי לממשלה בפרקליטות המדינה בקשה למתן צו הפסקת שימוש במקרקעין. בית המשפט נעתר כאמור לבקשת המדינה ונתן צו הפסקה שיפוטי, אשר מועד כניסתו לתוקף בעוד 60 ימים.

בית המשפט קבע: “התנהלות זו של המשיבה מלמדת על הצורך הדחוף והחשוב למנוע המשך השימוש המסחרי הבלתי חוקי, לכאורה, המתקיים במקרקעין, ללא היתר כדין, ולכאורה, במקום שנבנה באופן בלתי חוקי”.

אילוסטרציה. קרדיט: freepik

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!