חדשות הארץמבזקים

מחאת ה’קו האדום’: עצרת מרכזית בכיכר הבימה על “שמירת מדינת יהודית ודמוקרטית”

פעילי מחאת ‘הקו האדום’, אשר החלו בפעילות שטח נרחבת בימים האחרונים, יקיימו ביום שלישי (7.12.21) עצרת מרכזית בכיכר הבימה בתל אביב, על מה שלטענתם הוא מאבק על התנהלותה של ממשלת ישראל, בעניין הקשרים בין אנשי רע”ם לחמאס בעזה והפגיעה בזהותה היהודית של מדינת ישראל. בעצרת ישתתפו אנשי ציבור, רבנים, פעילי ימין ומשפחות שכולות.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בנוסף לכך בעניין הקשרים שנחשפו בשבועות האחרונים בממשלת ישראל, בין אנשי רע”מ לחמאס בעזה, נתלו בימים אלו לקראת העצרת דגלי ישראל מחאתיים בהם מופיע לצד המגן דוד- סמל הסהר המוסלמי, במספר מוקדים ובהם: אזור מועצת בקעת הירדן, בשער שכם ובעיר לוד.

ראש מטה מחאת הקו האדום, יואל שילה, אמר כי: “אנו קוראים לציבור הרחב לבוא להזדהות עם המאבק ולמחות נגד התנהלותה של ממשלת ישראל. הממשלה שוכחת שאנחנו מדינה יהודית ודמוקרטית, שאבות אבותינו נלחמו להקימה, וכיום היא בפעולותיה מנסה לטשטש את זהותה. אין לגיטימיות לממשלה הזאת ואנחנו לא מקבלים אותה. אנחנו נמשיך להיאבק כדי שמדינת ישראל תישאר מדינה יהודית”.

ללא תמורה ללא קרדיט
עצרת בכיכר הבימה. צילום: ללא קרדיט

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!