מבזקיםמשפטי/פלילי

כתב אישום הוגש נגד אזרח מולדובה לאחר שתקף והטריד את בת זוגו

פרקליטות מחוז ירושלים הגישה היום (רביעי) לבית המשפט המחוזי בעיר, כתב אישום נגד אולג סטרטולט, בן 35, אזרח מולדובה, וזאת לאחר שתקף, איים והטריד את בת זוגו לשעבר.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו”ד מנאל אבו עאמר, הנאשם והמתלוננת היו בני זוג במשך כעשור ולהם ילדים משותפים. במהלך חייהם המשותפים הנאשם נהג להכות את המתלוננת. לפני כשנתיים הגיעה המתלוננת ארצה והנאשם הגיע בעקבותיה כשנה וחצי לאחר מכן. החל ממועד הגעתו הוא יצר קשר עם המתלוננת באופן יומי, תקף, איים והטריד אותה בהזדמנויות רבות.

כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של איומים, תקיפת בת זוג הגורמת חבלה של ממש, תקיפה סתם, היזק בזדון, סחיטה באיומים, תקיפת בת זוג, הסגת גבול, סחיטה באיומים בנסיבות מחמירות, הטרדה מינית והטרדה באמצעות מתקן בזק.

הפרקליטות מבקשת מבית המשפט להורות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו. בבקשת המעצר נכתב בין היתר כי “מסוכנותו של המשיב נלמדת נוכח רצף האירועים ונסיבותיהם, וכן התנהלותו אף בנוכחות גורמי משטרה, באופן המעלה כי מדובר באדם חסר כל רסן”.

כתב אישום הוגש נגד אזרח מולדובה לאחר שתקף והטריד את בת זוגו
צילום: דוברות המשטרה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!