בריאותמבזקים

משטרת ישראל נערכת לאכיפת בידודי השבים ממדינות “אדומות”

כחלק מההתמודדות המדינה עם חדירת וריאנט “אומיקרון” לישראל נערכת משטרת ישראל לאכיפת בידודי השבים ממדינות “אדומות”. בעקבות גילוי הזן “אומיקרון” בישראל אושרו תקנות חדשות המטילות חובת בידוד על כלל החוזרים מחו”ל, לרבות מחוסנים ומחלימים. כלל החוזרים ממדינות אדומות, יחויבו בבידוד מלא במלונית מטעם המדינה למשך 24ש’ ויוכלו להשתחרר בכפוף להצגת תוצאת בדיקת pcr שלילית וחתימה על הסכמה לאכיפה טכנולוגית, “הסכמון”.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

חתימתו של המבודד על חוזה “ההסכמון”, הינה תנאי מחייב לשם סיום בידוד במלונית מטעם המדינה ומעבר להמשך בידוד בכתובת ובמקום אשר אותו יציין המבודד. תנאי ההסכמון, מחייבים את המבודד לשתף את מיקומו באמצעות מכשיר הנייד\נייח שברשותו בכל זמן נתון בו יתבקש ע”י משטרת ישראל ובכפוף לאישור הודעת סמס הדורשת את שיתוף המקום, כך תוכל המשטרה לוודא כי המבודד שוהה במקום הבידוד עליו הצהיר עם שחרורו ממלון הבידוד.

מבודד שיסרב לתנאי פיקוח טכנולוגי ולפרטים המפורטים בחוק, ייאלץ לשהות במלונית מטעם המדינה למשך  כל ימי הבידוד וזאת בהוראת נציג מוסמך לכך.
המשרד לבט”פ יחד עם משטרת ישראל נערכים למשימת האכיפה הטכנולוגית, לשם מניעת התפשטות  וריאנט האומיקרון  וביצוע משימת אכיפת המבודדים  אשר משמעותית בקטיעת שרשראות ההדבקה ומנעת התפשטות הוריאנט.

צילום: דוברות המשטרה

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!