מבזקיםמשפטי/פלילי

חשד: פיתה נשים להיפגש עמו וביצע בהן עבירות מין חמורות, כל זאת כשהוא נשא איידס

משטרת ישראל עצרה הלילה (רביעי) לחקירה גבר כבן 31, בחשד שבמהלך החודשים האחרונים ניצל נשים שהכיר ברשת החברתית וביצע בהן עבירות מין חמורות, כל זאת תוך חשד להפצת מחלת האיידס.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בעקבות שתי תלונות שהוגשו שלשום במשטרת ישראל על ידי נשים מדרום הארץ, נפתחה חקירה סמויה כנגד גבר תושב דימונה כבן 31. מהתלונות עלה כי הן הכירו את החשוד באמצעות פוסטים אותם פרסם ברשת החברתית, ובזמן שנפגשו עמו, על פי החשד סיפק להן סמים מסוכנים וביצע בהן עבירות מין חמורות, כל זאת בזמן שהוא נושא את מחלת האיידס. אתמול עם המעבר לחקירה גלויה עצרו את החשוד והעבירו אותו לחקירה בתחנת המשטרה באשדוד.

במהלך החקירה הסמויה נחשף דפוס פעולתו של החשוד, בו במהלך החודשים האחרונים פרסם פוסטים באמצעות פרופילים פיקטיביים ברשת החברתית, בהם באמתלות שונות מחפש ליצור קשר עם נשים, תוך שמכוון על פי החשד לנשים בעלות מצב סוציואקונומי נמוך, כדי לפתות אותן למפגשים עמו בעבור תשלום עבור שירותיהן, ובשלב זה כאמור נהג לבצע בהן את העבירות. היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בבית משפט השלום באשקלון.

חשד: פיתה נשים להיפגש עמו וביצע בהן עבירות מין חמורות, כל זאת כשהוא נשא איידס
אילוסטרציה. קרדיט: pixabay

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!