חדשות הארץמבזקים

חולון: תינוק בן שנה ננעל בשגגה ברכב וחולץ בשלום

קריאה התקבלה אתמול (שלישי) במוקד ארגון ‘ידידים’, אודות תינוק כבן שנה שננעל בשגגה ברכב לעיני בני משפחתו, ברחוב מבצע סיני בחולון. ארנסט איתן איבניצקי ומאיר תורג’מן, מתנדבי סניף חולון, נענו לקריאה ובאמצעות הציוד שברשותם חילצו את התינוק בשלום, ללא גרימת כל נזק לרכב.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

ארנסט מספר: “הייתי עסוק בהכנת עבודה ללימודיי, עזבתי הכל ומיהרתי למקום. הרכב, מסוג טויוטה קאמרי, בעל דפנות עבות וחזקות דרש מאיתנו מאמצים לפתיחת הדלתות. מאיר, שהוא גם מתנדב בכוחות ההצלה, הצטרף אלי ובכוחות משותפים פתחנו את הדלת והוצאנו את התינוק. לאחר שמאיר בדק את מצבו מסרנו אותו להוריו הנרגשים. מבטם זה על זה ברגע שהתינוק חזר לזרועותיהם, היה עם הרגשה של נס חנוכה. בני המשפחה הודו לנו בחום”.

חולון: תינוק בן שנה ננעל בשגגה ברכב וחולץ בשלום
צילום: ידידים

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את מפתח הרכב ושלא לתת אותו לילדים • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!