מבזקיםתאונות דרכים

שני אחים בני 6 ו-8 נפצעו בינוני וקל מפגיעת רכב בפתח תקווה, המשטרה מחפשת אחר הרכב הפוגע

שני אחים כבני 6 ו-8.5 נפצעו הבוקר (רביעי) מפגיעת רכב ככל הנראה בעת שעברו במעבר חצייה ברחוב מנחם בגין בפתח תקווה. חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו להם טיפול רפואי ופינו אותם לבית החולים שניידר בפתח תקווה, כאשר אחד מהם במצב בינוני עם חבלת ראש והשני במצב קל עם חבלות גפיים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

חובשים במד”א – הצלה פתח תקווה, אבי מונק, אלי הוכלרר וחיים אלול סיפרו: “שני הילדים שכבו בסמוך למעבר החצייה כשהם בהכרה וסובלים מחבלות שונות לאחר שככל הנראה נפגעו מרכב . הענקנו להם טיפול ראשוני במקום והעלנו אותם לניידות טיפול נמרץ של מד”א להמשך טיפול בבית החולים.”

המשטרה פתחה לפני זמן קצר בחקירת התאונה, במעורבות רכב פרטי שעל פי החשד פגע בשני הילדים בעת שחצו את הכביש, כאשר הרכב הפוגע עזב את הזירה טרם הגעת כוחות המשטרה. כוחות משטרה פתחו בסריקות אחר הרכב המעורב, לצד איסוף ממצאים בזירה ע”י בוחני התנועה.

צילום: דוברות הצלה פתח תקווה

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!