מבזקיםמזג האוויר

תחזית מזג האוויר: התקררות ניכרת וגשם מצפון הארץ עד צפון הנגב

היום (רביעי), יהיה מעונן חלקית עד מעונן ברוב חלקי הארץ. גשם ירד מצפון הארץ ועד צפון הנגב וקיים חשש משיטפונות בנחלי הדרום והמזרח. הטמפרטורות ירדו במידה ניכרת ותנשב רוח משתנה ערה עם משבים חזקים. הים יהיה רוגש וגובה גלים יהיה 180-380 ס”מ, טמפרטורת המים תהיה 23 מעלות.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

הטמפרטורות החזויות להיום: בירושלים 16-12, תל אביב 22-16, חיפה 20-15, באר שבע 21-15, צפת 16-11, אריאל 17-13, מודיעין 21-15, טבריה 24-18, אילת 27-18 מעלות.

תשקיף לימים הבאים: בחמישי ייעשה מעונן חלקית ללא שינוי ניכר בטמפרטורות ובשישי מעונן חלקית עם התחממות קלה בחוף ובשפלה, כאשר בשבת צפויה עליה קלה נוספת במידות החום. ביום ראשון הטמפרטורות ירדו וגשם ירד בעיקר בצפון וייתכן גם בחוף. כך מסר החזאי בועז דיין.

צילום: דוברות המשטרה

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!