מבזקיםמשפטי/פלילי

כתב אישום הוגש נגד קטין בחשד שהצמיד מטען חבלה לרכב על רקע סכסוך משפחות

פרקליטות מחוז מרכז הגישה היום (שלישי) לבית המשפט המחוזי מרכז, בשבתו כבית משפט מחוזי לנוער, כתב אישום כנגד קטין בגין קשירת קשר לפשע וניסיון לחבלה באמצעות חפץ נפיץ, זאת לאחר שהצמיד מטען חבלה לרכב במטרה לפגוע בבעליו, על רקע סכסוך בין משפחות.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו”ד דודי ענבר, משפחתו של הקטין מצויה בסכסוך עם משפחה אחרת. על רקע הסכסוך, החליט הקטין, ביחד עם אנשים נוספים, לפגוע בבני המשפחה עימה הם מצויים בסכסוך. לשם כך רכש מכשיר מעקב והצטייד במטען חבלה רב-עוצמה המכיל כ- 1 ק”ג חומר נפץ. לפני כחודש הצמידו הנאשם, או מי מטעמו, את מכשיר המעקב ואת מטען החבלה לרכבה של בת זוגו של אחד מבני המשפחה היריבה ועזבו את המקום. בעלת הרכב הבחינה במטען בהגיעה אל הרכב והזעיקה את כוחות המשטרה אשר נטרלו את מטען החבלה. במקביל לכתב האישום הוגשה כנגד הקטין גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים.

כתב אישום הוגש נגד קטין בחשד שהצמיד מטען חבלה לרכב על רקע סכסוך משפחות
אילוסטרציה. צילום: דוברות המשטרה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!