מבזקיםמשפטי/פלילי

כתב אישום הוגש נגד שני אחים בגין גרימת מוות ברשלנות של ילד בן 5.5 שטבע למוות

פרקליטות מחוז ת”א הגישה היום (שלישי) לבית המשפט השלום בעיר, כתב אישום כנגד שני אחים, יצחק רון בן 40 וליז אוזפרנקו בת 50, בגין גרימת מוות ברשלנות, זאת לאחר שקטין בן 5.5 טבע למוות בבריכת שחייה שבבעלות משפחת הנאשמים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

מכתב האישום, שהוגש על ידי עורך הדין ראאד ענוז, עולה כי במהלך יוני האחרון התקשר רון לאמו של ה.מ בן ה-5.5 והציע לקחת אותו, יחד עם ילדיו, לבילוי בבריכה. הבריכה שנמצאת בבעלותה של אחות הנאשמים, הייתה סגורה אותה עת לקהל הרחב ולכן לא נכח בה מציל. כאשר הגיעו לבריכה הניח רון על ידיו של הקטין מצופים והתיישב יחד עם אוזפרנקו ואחרים באופן שלא אפשר להם לראות את המתרחש בבריכה.

בשעות אחר הצהריים המאוחרת, עת שהה הקטין בחלק של המים העמוקים בבריכה, הוא הסיר את המצופים מידיו והחל לטבוע. הנאשמים, שכאמור לא שמרו על קשר עין עם הקטין, לא הבחינו בו בעת שטבע ונסחף לשולי הבריכה. רק כשבע דקות לאחר מכן, הבחין אחד הנוכחים בקטין שטבע ומשה אותו מהמים לשפת הבריכה, שם בוצעו בו ניסיונות החייאה והוזעק אמבולנס. הקטין פונה ללא דופק או נשימה לבית החולים, שם בוצעו בו פעולות החייאה עד להחזרת דופק. בהמשך, התברר כי קיימת בצקת מוחית אצל הקטין והוא נותר מאושפז ומונשם מספר ימים אז נקבע מותו.

כתב אישום הוגש נגד שני אחים בגין גרימת מוות ברשלנות של ילד בן 5.5 שטבע למוות
אילוסטרציה. קרדיט: freepik

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!