חדשות הארץמבזקים

לוד: תינוק בן שלושה חודשים ננעל ברכב וחולץ בשלום על ידי כונני 'ידידים'

קריאה התקבלה היום (שלישי) במוקד ארגון 'ידידים', אודות תינוק כבן שלושה חודשים שננעל בשגגה ברכב לעיני אביו ברחוב שבט גד בלוד. משה הלל צרפתי, אחראי מתנדבים מודיעין עילית, שלמה לחייאני, אביתר לוי ונתנאל חדד, כונני סניף לוד, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם הם חילצו את התינוק בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

משה מספר: "הייתי מתחת לבית כשקיבלתי את הקריאה. ראיתי שהמקום קרוב אליי ומיהרתי לשם. כשהגעתי למקום זיהיתי תינוק בוכה במושב האחורי של הרכב הנעול. בכוחות משותפים עם שאר המתנדבים פתחנו את הדלת במהירות. רק בשבוע שעבר קיבלתי את הערכה וכבר זכיתי לחלץ ולהציל חיים. חזון המנכ"ל שבכל בניין במדינה יהיה מתנדב, קרוב מתמיד".

קראו גם:  במפלגת העבודה החליטו - הפריימריז יתקיימו כמתוכנן

דודו צדוק, מוקדן ידידים שענה לשיחה מוסיף: "במהלך השיחה עם האב, הבנתי שעוברי אורח מבקשים לשבור את חלון הרכב. הרגעתי את האב והסברתי שכונני הארגון בדרכם אליו עם ציוד ייעודי, והם יפתחו את הרכב מבלי לשבור חלון. שבירת חלון היא דבר שעלול לסכן את הילד כתוצאה משברי זכוכית. כשהסתיימה השיחה הורדתי דמעות מהתרגשות שזכיתי להציל חיים".

צילום: 'ידידים'

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את המפתח בכל כניסה ויציאה מהרכב לבל יינעל כשהילד בפנים לבדו • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים: 1230 ללא כוכבית.

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן