חדשות הארץמבזקים

לוד: תינוק בן שלושה חודשים ננעל ברכב וחולץ בשלום על ידי כונני ‘ידידים’

קריאה התקבלה היום (שלישי) במוקד ארגון ‘ידידים’, אודות תינוק כבן שלושה חודשים שננעל בשגגה ברכב לעיני אביו ברחוב שבט גד בלוד. משה הלל צרפתי, אחראי מתנדבים מודיעין עילית, שלמה לחייאני, אביתר לוי ונתנאל חדד, כונני סניף לוד, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם הם חילצו את התינוק בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

משה מספר: “הייתי מתחת לבית כשקיבלתי את הקריאה. ראיתי שהמקום קרוב אליי ומיהרתי לשם. כשהגעתי למקום זיהיתי תינוק בוכה במושב האחורי של הרכב הנעול. בכוחות משותפים עם שאר המתנדבים פתחנו את הדלת במהירות. רק בשבוע שעבר קיבלתי את הערכה וכבר זכיתי לחלץ ולהציל חיים. חזון המנכ”ל שבכל בניין במדינה יהיה מתנדב, קרוב מתמיד”.

דודו צדוק, מוקדן ידידים שענה לשיחה מוסיף: “במהלך השיחה עם האב, הבנתי שעוברי אורח מבקשים לשבור את חלון הרכב. הרגעתי את האב והסברתי שכונני הארגון בדרכם אליו עם ציוד ייעודי, והם יפתחו את הרכב מבלי לשבור חלון. שבירת חלון היא דבר שעלול לסכן את הילד כתוצאה משברי זכוכית. כשהסתיימה השיחה הורדתי דמעות מהתרגשות שזכיתי להציל חיים”.

לוד: תינוק בן שלושה חודשים ננעל ברכב וחולץ בשלום על ידי כונני ‘ידידים’
צילום: ‘ידידים’

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את המפתח בכל כניסה ויציאה מהרכב לבל יינעל כשהילד בפנים לבדו • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים: 1230 ללא כוכבית.

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!