מבזקיםמשפטי/פלילי

ארבעה חודשי עבודות שירות לצעיר מבאר שבע שהטיח את ראשה של כלבתו ברצפה

בית משפט השלום בבאר שבע, גזר היום (שלישי) ארבעה חודשי מאסר בפועל בעבודות שירות, שישה חודשי מאסר על תנאי וקנס בסך 5,000 ש”ח, נגד הצעיר מבאר שבע אשר התעלל בכלבתו והטיח את ראשה בקרקע. במסגרת כתב האישום שהגיש משרד החקלאות ופיתוח הכפר, הואשם הצעיר בשורה של עבירות התעללות, התאכזרות והזנחה של שתי כלבות אשר היו ברשותו. בנוסף, הטיל בית המשפט על הנאשם צו האוסר עליו להחזיק בבעל חיים למשך שנה וחצי.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בגזר הדין, ציין כבוד השופט ג’ורג אמוראי, כי “במעשיו פגע הנאשם פגיעה קשה בערכים המוגנים של ההגנה על בעלי חיים וחסרי ישע וכן בערכי המוסר האנושי, המדובר בעינוי ובהתאכזרות כלפי שתי כלבות, שהתבטא באלימות קשה כלפי אחת, אלימות מתמשכת שתועדה בסרטון, ובהחזקת שתי הכלבות בתנאי גידול אכזריים. טענת הנאשם לפיה פעל מתוך מניע חינוכי אינה מתיישבת עם עוצמת הפגיעה בכלבה ואין בה כדי להפחית מחומרת העבירות”.

ארבעה חודשי עבודות שירות לצעיר מבאר שבע שהטיח את ראשה של כלבתו ברצפה
צילום: freepik

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!