חדשות הארץמבזקים

מעלה אדומים: תינוקת בת חצי שנה ננעלה לבדה ברכב וחולצה בשלום

קריאה התקבלה היום (שלישי) במוקד ארגון ‘ידידים’, אודות תינוקת כבת חצי שנה שננעלה בשגגה ברכב לעיני אמה, בחניון קניון עופר במעלה אדומים. ישי עטיה, סג”מ מוקד ירושלים וסג”מ סניף אדומים, יחד עם מורן חג’בי, כונן הסניף, נענו לקריאה במהירות ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו את התינוקת בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

ישי מתאר: “קיבלתי את הקריאה בדרכי להדלקת נרות חנוכה. עליתי על האופנוע ורכבתי במהירות למקום. כשהגעתי האמא הייתה נסערת, אולם שמרה על קור רוח בזכות הליווי הטלפוני עם מוקדן ידידים. כוחות החירום כבר חיכו לבואי ובפעולה מהירה הצלחתי לפתוח את הדלתות. מסרתי את התינוקת לידי אמה כשהיא במצב טוב וב”ה ללא פגע. רק לאחר החילוץ המוצלח יכולתי להמשיך לביתי להדלקת הנרות”.

צילום: ‘ידידים’

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את המפתח בכל כניסה ויציאה מהרכב לבל יינעל כשהילד בפנים לבדו • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים: 1230 ללא כוכבית.

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!