בריאותמבזקים

יו”ר דירקטוריון כללית: “מכירים את הפערים בין המרכז לפריפריה בתחום הבריאות”

שר הבריאות, ניצן הורוביץ, ושר האוצר אביגדור ליברמן, ביקרו היום (שלישי) במרכז הרפואי סורוקה מקבוצת כללית. מנהל המרכז הרפואי, ד״ר שלומי קודש הציג בפני השרים את היקפי הפעילות של בית החולים, את הישגי ביה״ח ואת האתגרים עליהם יש לתת מענה בטווח הקצר והארוך. במהלך הביקור, סיירו השרים במחלקה לטיפול נמרץ כללי בראשותו של פרופ׳ מוטי קליין ובמחלקה לרפואה דחופה (מיון) בראשותו של ד״ר דן שוורצפוקס.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

ד”ר שלומי קודש, מנהל סורוקה מרכז רפואי אוניברסיטאי: “אני מודה לשר הבריאות ניצן הורוביץ ולשר האוצר אביגדור ליברמן על ביקורם בסורוקה. המרכז הרפואי סורוקה הינו נכס אסטרטגי למדינת ישראל בימי שגרה ובימי חירום וימשיך להוות מרכיב חיוני ומשמעותי במערכת הבריאות בישראל. הצגנו בפני השרים את חוזקותיו של סורוקה ואת האתגרים לטווח הקצר והארוך ואת הצורך בחיזוק סורוקה באמצעות הגדלתו לצרכי הנגב המיידיים״.

מוסיף ד״ר קודש: ״אנו מברכים על כל תוספת של שירותי רפואה בדרום. חשוב לעשות זאת בצורה מושכלת תוך שיתוף פעולה הדוק עם סורוקה, שיישאר בית החולים המרכזי והמוביל בנגב. אלפי עובדי ביה״ח סורוקה ממשיכים בשליחותם לקידום בריאות תושבי הנגב״.

יוחנן לוקר יו״ר דירקטוריון כללית: ״כולנו מכירים את הפערים בין המרכז לפריפריה בתחום הבריאות. המרכז הרפואי סורוקה הוא בית חולים מוביל שהעובדים בו הם שחקני נשמה. הציפיה של תושבי הנגב היא לתת מענה לצמצום הפערים הקיימים. יש צורך שהמדינה תאשר תוספת מיידית של 200 מיטות לסורוקה. זו הבשורה שצריך וחשוב לתת לתושבי הדרום״.

צילום: דינה פרנקל, סורוקה

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!