מבזקיםצבא וביטחון

הרמטכ״ל הדליק נרות חנוכה עם מפקדות ומפקדים בקריית ההדרכה

הערב (שלישי) הגיע הרמטכ״ל, רא״ל אביב כוכבי, להדלקת נר שלישי של חג החנוכה עם מפקדות ומפקדים בקריית ההדרכה, בהשתתפות ראש אגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה, אלוף מישל ינקו, יועצת הרמטכ”ל לענייני מגדר, תת-אלוף אלה שדו שכטמן.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News
צילום: דובר צה”ל

הרמטכ״ל קיים שיחה עם מפקדות וחיילות בבית הספר למקצועות הלוגיסטיקה (בה”ד 6) על רקע העבירות החמורות אותן ביצע קצין בדרגת סגן-אלוף אשר במקביל למעצרו ולהליך המשפטי המתנהל כנגדו, הוחלט אמש על הדחתו. את הדלקת הנרות קיים הרמטכ”ל יחד עם רב-סמל אור נחמיה, ששיתפה באומץ אודות המקרה. 

צילום: דובר צה”ל

מדברי ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי: “אני מאוד מזדהה אתכן ורוצה לחזק אתכן. זהו מקרה פסול, חמור ומגונה, והוא מהווה חרפה לכל אדם וחרפה כפולה, כאשר מדובר בקצין ומפקד. כל צורה של פגיעה מילולית, פיזית או פגיעה בפרטיות היא חמורה ביותר ולא מקובלת. קבענו במקרים מהסוג הזה עקרון של ׳אפס סבלנות׳ ולראייה לכך, הקצין נעצר, הושעה, הודח ויעמוד למשפט בבית הדין.”

צילום: דובר צה”ל

עוד הוסיף כוכבי ואמר: “אני רוצה לומר לכן שאנחנו עושים מאמצים גדולים בכדי ליצור אווירה של ביטחון בכל יחידות צה״ל, דרך הטמעה ולימוד, ביקורות ומנגנונים לעידוד הדיווח. בשבוע הבא נעשה ׳עצור פעילות׳ בכל הצבא וכולנו נעסוק בהגברת המודעות ובאופן בו צריך לטפל במקרים מסוג זה. אני רוצה לנצל את ההזדמנות הזו ולהביע הערכה רבה לרב-סמל אור ולהגיד לך שביצעת פעולה נכונה ואמיצה, את מהווה דוגמה ומופת. אני מחזק את כל הבנות האחרות ומאחל שנתחזק מהאירוע הזה, ולכן כמפקדות ולנו בצה”ל כולו תפקיד חשוב בכך״.

צילום: דובר צה”ל

מדברי רב-סמל אור נחמיה: ״זה נס שחשפנו את המקרה בחג בחנוכה. אני רוצה לאחל לכל הבנות שנפגעו שהנרות שאני מדליקה עכשיו יאירו את המשך הדרך שלהן. אנחנו נעבור את הכל ותמיד יישאר לכולנו ביחד אור בקצה המנהרה״.

צילום: דובר צה”ל

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!