מבזקיםמשפטי/פלילי

בן 21 חשוד בירי ופציעת אדם באורח קשה בג’לג’וליה

היחידה המרכזית של משטרת ישראל במחוז המרכז פתחה בשלישי בנובמבר בחקירת אירוע ירי בג’לג’וליה, בו נורה בעל חנות תושב המקום כבן 21, על פי החשד על רקע סכסוך מקומי. על פי גורמי רפואה, הקורבן פונה מהמקום אל המרכז הרפואי לניאדו באורח קשה.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בתוך כך, חוקרי ימ”ר מרכז אספו ממצאים בזירה, לצד סריקות והפעלת אמצעים טכנולוגים שברשות המשטרה, שהביאו לחשיפת זהות החשוד במעורבות – תושב יפו בשנות ה- 30 לחייו. עם מעבר החקירה לשלב הגלוי, עצרו בלשי הימר את החשוד תוך שבועיים, ומעצרו הוארך בבימ”ש בהתאם לצורכי החקירה וממצאיה .

בהתאם לממצאי החקירה המואצת, הוגשה השבוע לבית משפט השלום הצהרת תובע נגד החשוד על ידי הפרקליטות ובימים הקרובים צפויה להגיש כתב אישום , לצד בקשת המשך מעצרו עד תום ההליכים.

צילום: דוברות המשטרה

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!