מבזקים

מעצרו של החשוד ברצח ליטל יעל מלניק ז”ל הוארך עד יום חמישי

בית משפט השלום בחיפה האריך הערב (שלישי) את מעצרו של אדוארד קצ’ורה החשוד ברצח הנערה ליטל יעל מלניק (17) בשלושה ימים נוספים. קבע השופט זיו אריאלי קבע כי “אין מנוס ממתן אפשרות נוספת ליחידה החוקרת למצות את החקירה” אך הזהיר כי “אם לא תוגש הצהרת תובע על כוונה להגיש כתב אישום – המשמעות היא שחרור”.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בתוך כך, פרקליט המדינה, עמית איסמן, קיים היום ישיבה בעניין תיק הרצח של ליטל יעל מלניק ז”ל, בהשתתפות הגורמים הרלוונטיים בפרקליטות ובמשטרת ישראל. לאחר שבחן את החומרים שהוצגו לו בישיבה, הנחה פרקליט המדינה את המשטרה לערוך מספר השלמות חקירה, ועל כן הנחה לבקש להאריך את מעצרו של החשוד כדי לאפשר את מיצוי החקירה. בהמשך לכך, ולאחר קבלת הממצאים כולם, תתקבל החלטה בתיק.

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!