חדשות חוץמבזקים

מנכ”ל מודרנה: יעילות החיסון לווריאנט האומיקרון כנראה ירדה בהשוואה לדלתא

מנכ”ל חברת מודרנה, סטפן בנסל, הזהיר היום (שלישי) בראיון לרשת CNBC כי יעילות החיסון לווריאנט האומיקרון כנראה ירדה – אך הנתונים המלאים לא יהיו זמינים במשך שבועיים לפחות.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בנסל אמר: “אנחנו צריכים לחכות לנתונים כדי לראות אם הם נכונים וכמה הם יורדים. לקח ארבעה חודשים עד שגרסה של דלתא עקפה את גרסת הבטא. אומיקרון עוקפת את דלתא בדרום אפריקה בעוד מספר שבועות. אנחנו מאמינים שהנגיף הזה מאוד מדבק. אנחנו צריכים לקבל יותר נתונים כדי לאשר זאת, אבל נראה שזה הרבה יותר מדבק מדלתא, וזה בעייתי”.

בנסל הוסיף: “[יש] הרבה מוטציות בחלבון הספייק, שחשוב לחיסון. אני לא מאמין שאנשים רבים היו צופים קפיצה גדולה כל כך באבולוציה בגרסה אחת”, והוסיף כי איסור הטיסות עשוי “להאט את התקדמות הנגיף בזמן שאנו מבינים את יעילות החיסון”.

צילום: Andrew Harnik/AP Images

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!