בריאותמבזקים

האומיקרון לא יביס את החדשנות בקרדיולוגיה הפולשנית: כנס ICI יתקיים כמתוכנן

כנס ICI יתקיים במועדו ב 5-7 לדצמבר במלון אינטרקונטיננטל בתל אביב כמתוכנן. מרצים מארה״ב ואירופה שהדלת לישראל נחסמה לפניהם ירצו בכינוס מרחוק וישתתפו בכל פעילותיו. טיפולים רפואיים חדשניים ובחזית המחקר העולמי ישודרו מבית החולים שיבא ומבית חולים מרכזי בהודו. מושבים משולבים עם סין, יפן וסינגפור יתקיימו כמתוכנן. מצעד הטכנולוגיות הישראליות העולמיות יתקיימו ויעוררו את הדימיון ביכולות המדהימות של הרפואה המודרנית. הקרדיולוגיה הישראלית במיטבה עם חזית בטכנולוגיה יהיו חוד החנית העולמי במחקרים פורצי דרך.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

כל התחומים ימשיכו להיות מכוסים, מסתמים חדישים, אינטיליגנציה מלאכותית ולימוד מכונה, שיטות ניטור מרחוק, הטיפול בשבץ מוחי ובמחלות כלי דם. כולכם מוזמנים לקחת חלק בכינוס שהצעיד את ישראל קדימה להיות חוד החנית של החידושים העולמיים בקרדיולוגיה. ולבסוף, תחרות חברות ההזנק המובילות בעולם עם פרס דה-האן של 200,000 דולר!. אל תחמיצו את הכינוס הזה! יהיה מרתק.

פרופ’ חיים לוטן ופרופ’ רפי ביאר, הם מנהלי ויוזמי הכנס מזה השנה ה-27 ברציפות.

צילום: freepik

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!