מבזקיםתנועה ותחבורה

קווי שירות ייעודיים יופעלו החל מהבוקר לחוזרים מטאבה

במטרה להקל על ציבור הישראלים החוזרים מסיני. שרת התחבורה והבטיחות בדרכים ח”כ מרב מיכאלי הנחתה את חברת אגד להפעיל קווי שירות ייעודיים לטובת השבים מסיני, שיסיעו אותם ממסוף טאבה למרכזי הערים ברחבי הארץ. זאת, לאור הנחיית קבינט הקורונה כי כל הישראלים החוזרים מחו”ל נדרשים לשהות בבידוד, ולפיכך אינם רשאים לנסוע בתחבורה הציבורית או לעלות על טיסה פנים ארצית מאילת לנתב”ג.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

ממרכזי הערים יוכלו הנוסעים להגיע למקום בידודם באמצעות מוניות מיוחדות (“ספיישל”) או איסוף ברכב פרטי.

החל מהיום ועד יום שני הבא (6/12) יופעלו שלושה קווים ייעודיים ממעבר טאבה לחיפה, ירושלים, תל אביב ובאר שבע. לחיפה ולירושלים יופעלו בימי חול 2 נסיעות יומיות בשעה 14:30 ובשעה 18:00. לתל אביב יופעלו 7 נסיעות יומיות, עם עצירה במחלף שרה בבאר שבע בשעות 09:00, 11:00, 13:00, 15:00, 16:30, 18:00 ו-20:00. בסוף השבוע יופעלו הקווים במתכונת מצומצמת. הנסיעה בקווים אלה הינה בתשלום. ניתן להתעדכן בלוחות הזמנים של הקווים במוקד השירות של אגד 2800* ובמוקד הרשות הארצית לתחבורה ציבורית במשרד התחבורה 8787*.

הפעלת השירות היעודי במהלך השבוע הקרוב, נועדה לאפשר לישראלים החוזרים מסיני להגיע לכתובת בה ישהו בבידוד, ללא שימוש בטיסות פנים ובתחבורה הציבורית. זאת, במטרה לאפשר לחוזרים מסיני הסדר הגעה לביתם, לאחר שלא יכלו להתארגן להסדר מראש בשל המצב.

קווי השירות הייעודיים יופעלו עד ליום שני הבא (6 בדצמבר), והציבור הנוסע לסיני וצפוי לחזור מיום שלישי הבא ואילך, מתבקש להתארגן מראש על חזרתו לבידוד, ללא שימוש בתחבורה הציבורית.

הנוסעים באוטובוסים מחויבים בעטיית מסכה לאורך כל הנסיעה. האוטובוסים יעצרו להתרעננות בשטחים פתוחים ולא בתחנות דלק ויעדם הסופי של ההיסעים במרכזי הערים, לא יהיה בתחנות מרכזיות המשמשות את האוטובוסים בתחבורה הציבורית. הנוסעים נדרשים להיערך להשלמת הנסיעה לביתם באופן עצמאי באמצעות איסוף ברכב פרטי או מונית. נוסעים שימצאו מפרים בידוד ומשתמשים בתחבורה הציבורית בדרכם הביתה יקנסו במבצעי אכיפה של משטרת ישראל.

קווי שירות ייעודיים יופעלו החל מהבוקר לחוזרים מטאבה
צילום: יוד צילומים

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!