חגיםחדשות הארץמבזקים

חנוכייה על גלגלים: פרויקט רוח החג של מגן דוד אדום ברחבי הארץ

הרב יונתן שפיצר, נהג אמבולנס וחובש רפואת חירום במד”א, יזם בשנה שעברה פרויקט מיוחד נוכח משבר הקורונה – במסגרתו נע ברחבי הארץ עם אמבולנס-חנוכייה והנגיש את רוח החג. השנה, החליט שפיצר לשדרג את הפרויקט – וינדוד עם חנוכיית מד”א ברחבי הארץ, כשלצידו אופנועים, טרקטורונים ואנשי מד”א אשר יפיצו את רוח החג לעוברי אורח. אמש יצא לדרך הפרויקט בבאר שבע ובמהלך ימי החג יגיעו שפיצר והחנוכייה הנודדת ליעדים נוספים בארץ.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

במסגרת הפרויקט, חנוכיית ענק תחובר לנגרר האמבולנס של מד”א – אותו יסיע שפיצר במוקדים שונים ברחבי הארץ, כשלצידו מתנדבים ועובדים של מד”א רכובים על כלים נוספים, במטרה להביא את רוח החג לציבור הרחב. מלבד היותו חובש ונהג אמבולנס, שפיצר מנהל את בית חב”ד במד”א, מרכז את הפעילויות בארגון ונוהג לארגן ולחלק משלוחי מנות לעובדים בפורים, מצות בפסח ועוד. בסוכות יצר סוכה על גלגלים אשר נגררה ע”י אמבולנס והפיץ בעזרתה את רוח חג הסוכות בתחנות מגן דוד אדום השונות ברחבי הארץ.

צילום: דוברות מד”א

חובש מד”א הרב יונתן שפיצר: “היה מאוד מרגש לעבור עם החנוכייה ברחובות באר שבע ולראות את האור שבוהק לא רק מהחנוכייה אלא מהעיניים של האזרחים. בשבוע הקרוב נגיע לערים נוספות על מנת להפיץ את האור ואת שמחת החג ברחבי הארץ.”

מנכ”ל מד”א, אלי בין: “בין הדגימות, החיסונים ועבודת השגרה שלנו, מרגש מאוד לעצור ולפגוש את ההון אנושי המיוחד – שהופך את משפחת מד”א למה שהיא היום. היוזמה המקסימה של הרב שפיצר מקרבת לבבות, מנגישה את רוח החג ומעודדת חיוכים ברחבי הארץ – מהדרום ועד הצפון. בשם ארגון מגן דוד אדום, העובדים והמתנדבים ברצוני לברך את אזרחי ישראל בחג אורים שמח”.

צילום: דוברות מד”א

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
אולי יעניין אותך גם
Close
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!