חדשות הארץמבזקים

מעודדים קליטת עולים לעיר: שיתוף פעולה בין ישרוטל ובית חולים זיו לבין עיריית צפת

במסגרת פרויקט עידוד עלייה, עליו עמלים במחלקת הקליטה בעיריית צפת, בהובלת סגן ראש העיר ומחזיק תיק הקליטה בעירייה, ארקדי בארסט, נוצרו במהלך השבוע האחרון שיתופי פעולה מבורכים העשויים להוות פריצת דרך למשיכת עולים איכותיים לעיר.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בפגישה שהתקיימה בין בארסט ונציגי המחלקה למרכז הרפואי זיו בצפת, הוחלט על מתווה בו יוצע לעולים בעלי רקע רפואי לעבור את שלב האולפן, מבחן מקצועי במרכז הרפואי זיו ומי שיעבור בהצלחה את המבחן ייקלט במרכז הרפואי זיו- בכפוף לתקנים. מדובר ברופאים עם עד 14 שנות ניסיון כך שמדובר בכח אדם איכותי וצעיר שלצד חשיבות קליטת עלייה בצפת, יסייעו גם בשיפור והרחבת שירותי הרפואה בגליל.

בנוסף, החלו פעולות גם ליצירת מקומות תעסוקה מגוונים אחרים כאשר רשת מלונות ישרוטל הביעו נכונות לקלוט עובדים לתחום המלונאות- מטבח, ניקיון, חדרנות, תחזוקה וכו’ במלון מצפה הימים שעל גבול צפת-ראש פינה. על פי הסיכום, העולם ייקלטו במלון לפרק זמן ראשוני במסגרתו ייתנסו בכלל העבודות במלון ויחד עם הנהלת המלון יוחלט לאיזה תחום יוקצו העולים החדשים.

מנהל אגף הקליטה וסגן ראש עיריית צפת ארקדי בארסט ציין: “לאחר שנתיים קשות בתחום הקליטה לאור אי הוודאות שיצרה הקורונה אנחנו מקדמים תוכניות נרחבות לקליטת עלייה לעיר צפת. אני מודה למרכז הרפואי זיו ולרשת מלונות ישרוטל על הנכונות, שיתוף הפעולה וההירתמות”.

צילום: יח”צ

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!