חדשות הארץמבזקים

הרב הראשי לישראל הגיע להדלקת נרות חנוכה עם הרופאה שהצילה את בתו

הערב (שני), נר שני של חנוכה, הגיע הרב הראשי לישראל, הגאון הרב דוד לאו, להדליק נר שני של חנוכה במרכז הרפואי קפלן מקבוצת כללית. בטקס השתתפו יו"ר כללית, יוחנן לוקר, מנהל המרכז הרפואי קפלן ובית החולים הרצפלד, פרופ׳ טריף בדר וראש עיריית רחובות, רחמים מלול.

צילום: גלעד שעבני שופן

הרב הראשי סיפר לנוכחים, שהסכים להגיע לבית החולים בעיקר בשביל לפגוש את הרופאה שהצילה את בתו לפני כ-13 שנים, ד"ר נועה גדסי: "לפני 13 שנים קיבלנו מתנה מהקב"ה ילדה קטנה, וכל הבית היה מאושר ממנה. אבל ביום שישי אחד התברר שהתאהב בה גם חיידק טורף. הגענו לבית חולים בצפון, שם פגשנו מתמחה שהתעקשה לבצע בילדה בדיקות מסוימות והתגלה שהיא חולה בחיידק טורף".

קראו גם:  המשטרה: בלשי מג"ב דרום נערכו הלילה לאיתור חולייה שאחראית לפריצות לדי...

עוד אמר הרב לאו: "הרופאה הזו, ד"ר נועה גדסי, שעובדת היום במרכז הרפואי קפלן חלמה שהילדה הזו יצא ממנה משהו והחליטה שהיא לא מוותרת עליה. עכשיו הראיתי לה תמונה של הילדה – איך החלום הזה התגשם". הרב הוסיף: "אין כמו ההון האנושי, אין כמו הלב".

יו"ר הכללית, יוחנן לוקר, אמר: "אני רוצה בהזדמנות זו להודות לכל אנשי קפלן. תעצומות הנפש הן שמנצחות בסוף, המצוינות פה באה לידי ביטוי באנשים. בקפלן יש אנשים נפלאים."

מנהל המרכז הרפואי קפלן, פרופ׳ טריף בדר אמר: "אי אפשר שלא להתרגש למשמע הסיפור המיוחד של הרב הראשי לישראל וד"ר גדסי. זה ההון האנושי שמרכיב את בית החולים".

קראו גם:  חניון חוף אמנון בכינרת נסגר עומס

רחמים מלול, ראש עיריית רחובות אמר: "זו ההזדמנות שלנו כתושבי העיר לומר לכם תודה, ולהוקיר את הרופאים בקפלן. אתם אלו שמביאים את האור".

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן