חדשות הארץמבזקים

נס ציונה: מתנדבי הארגון ‘ידידים’ חילצו כלב שננעל ברכב

קריאה התקבלה היום (שני) במוקד ארגון ‘ידידים’, אודות כלב שננעל בשגגה ברכב, ברחוב הרמן מאיר בנס ציונה. יעקב בן עוליאל וזוהר גיל, מתנדבי סניף נס ציונה, נענו לקריאה, הגיעו במהירות למקום ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו את הכלב בשלום, מבלי לגרום כל נזק לרכב.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

יעקב מתאר: “כשהגעתי חברתי לזוהר שהחל כבר בפעולה לפתיחת הדלתות. תוך שניות ספורות הצלחתי לפתוח את הדלת והכלב קפץ החוצה לשמחתה של בעליו”.

מיכאל טויטו, המוקדן שענה לקריאה מתאר: “קיבלתי את השיחה מהגברת שהיתה נשמעת לחוצה. הרגעתי אותה ובמקביל העברתי את הפרטים ללייזי שטרן, סמנכ”ל הארגון, שהזעיק את הכוננים. כיף להיות חלק מהמשפחה הנפלאה של ידידים, לתת לפונים את התחושה הכי רגועה ובטוחה ולהאיר את העולם באור של טוב לזולת”.

נס ציונה: מתנדבי הארגון ‘ידידים’ חילצו כלב שננעל ברכב
צילום: ידידים

בארגון ידידים שבים וקוראים לאזרחים שלא להשאיר חסרי ישע ברכב לבד, גם לא לרגע, מחשש לנעילה • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית מכל טלפון.

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!