חדשות הארץמבזקים

אשדוד: בן שנתיים ננעל ברכב לעיני אמו, מתנדבי ‘ידידים’ נחלצו לעזרתם

קריאה התקבלה היום (שני) במוקד ארגון ‘ידידים’, אודות תינוק כבן שנתיים שננעל בשגגה ברכב לעיני אמו, ברחוב אורט באשדוד. כונני סניף אשדוד ומזכיר מחוז דרום, נענו לקריאה ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו את התינוק בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

מנחם, אחד מכונני הארגון שהגיע למקום מתאר: “יצאתי ממקום העבודה שלי לא הרחק וכשהגעתי מצאתי את האמא בסמוך לרכב הנעול כשהיא נסערת. בחוץ שרר חום כבד, אולם למרבה המזל הרכב נותר מונע וממוזג. יחד עם הכוננים שהצטרפו אלי, פתחנו את הדלתות במהירות ומסרנו את התינוק לאמו כשהוא בריא ושלם”.

אשדוד: בן שנתיים ננעל ברכב לעיני אמו, מתנדבי ‘ידידים’ נחלצו לעזרתם
צילום: ידידים

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את המפתח בכל כניסה ויציאה מהרכב לבל יינעל כשהילד בפנים לבדו • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים: 1230 ללא כוכבית.

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!