חדשות הארץמבזקים

בית שמש: ילד בן 12 נפצע קשה מקריסת עמוד בחצר בית

שלושה ילדים נפצעו לפני זמן קצר (שני) מעמוד שקרס עליהם בחצר בית ברחוב רבי צדוק בבית שמש. חובשים ופראמדיקים של מד”א יוחד עם חובשי ‘צוות הצלה בית שמש’ העניקו להם טיפול רפואי ופינו אותם לבית החולים הדסה עין כרם. נער בן 12 במצב קשה עם חבלת ראש, מורדם ומונשם, ילד בן 11 במצב בינוני עם חבלות בבטן ובגב ונער בן 12 במצב קל עם חבלות בגפיים תחתונות.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

חובש רפואת חירום במד”א יהושע גוטליב סיפר: “כשהגענו למקום הובילו אותנו אל החצר וראינו עמוד בטון שקרס. נער בן 12 שכב מחוסר הכרה ועם פגיעת ראש קשה ו-2 נערים נוספים ישבו כשהם בהכרה מלאה וכאובים. הענקנו להם טיפול רפואי מציל חיים בשטח שכלל קיבועים, חבישות ומתן תרופות ופינינו אותם לבית החולים תוך המשך טיפול רפואי.”

מוטי הרוש חובש איחוד הצלה מסר: “לדברי השכנים הילדים התנדנדו על ערסל שחובר לקורת בטון בחצר ביתם ואירעה קריסה של הקורה על שלושת הילדים שנפצעו קשה בינוני וקל. בסיוע חובשים נוספים שהיו בסמיכות למקום הענקנו להם סיוע ראשוני בזירת האירוע”.

יונה רבינוביץ חובש נוסף של איחוד הצלה סיפר: “לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו להם בזירה הם פונו למרכז הרפואי הדסה עין כרם בירושלים כשהם סובלים מחבלות ופציעות. הילד בן 12 וחצי מצבו מוגדר קשה, בן 11 מצבו בינוני וילד נוסף בן 12 מצבו מוגדר קל”.

שמעון ליברמן, חובש רפואת חירום ב’צוות הצלה’, אמר: “כשהגעתי למקום נמצא בן 12.5 שנפגע מעמוד בטון שקרס, הענקתי לו סיוע רפואי ראשוני מציל חיים – מצבו קשה.”

שלום שטרנגולד מתנדב ‘צוות הצלה’ נוסף שטיפל באירוע מוסיף: “במקום האירוע טיפלנו בשלושה נפגעים: בן 12.5, בן 13 ובן 9. מדובר בקורה ועמוד בטון שקרס שגרם לפציעתם של הילדים. הענקנו להם סיוע רפואי עד להגעת צוות אט”ן של מד”א שמפנים, נפגע קשה עם חבלת ראש, ושניים נוספים עם חבלות גפיים במצב יציב”.

שוטרים הגיעו לזירה וחוקרים את נסיבות המקרה.

בית שמש: ילד בן 12 נפצע קשה מקריסת עמוד בחצר בית
צילום: דוברות ‘צוות הצלה’
בית שמש: ילד בן 12 נפצע קשה מקריסת עמוד בחצר בית
צילום: דוברות איחוד הצלה
בית שמש: ילד בן 12 נפצע קשה מקריסת עמוד בחצר בית
צילום: דוברות איחוד הצלה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!