כלכלהמבזקים

רה”מ ושר האוצר סיכמו: דמי הקיום למשרתי השירות הלאומי יועלו ב-50%

ראש הממשלה, נפתלי בנט, ושר האוצר, אביגדור ליברמן, סיכמו היום (שני) על העלאת גובה דמי הקיום (‘דמי הכיס’) למשרתי השירות הלאומי ב-50%. בהתאם, יועלה גובה דמי הקיום הבסיסיים למשרתי השירות הלאומי החל מחודש ינואר 2022 ויעמוד על כ-810 ש”ח בחודש, במקום 540 ש”ח כיום. עלות ההחלטה, שתיכנס לתוקף לאחר אישור ועדת התעריף של הכנסת, הינה כ-60 מיליון ש”ח, אשר יוקצו מתקציב משרד רה”מ ומשרד האוצר.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

ראש הממשלה, נפתלי בנט, אמר: “בנות ובני השירות הלאומי עושים עבודת קודש במשך שנים ארוכות, בכל רחבי הארץ, ונותנים את הלב והנשמה למען עם ישראל. אנחנו מעריכים ומוקירים אותם – במעשים, לא במילים. כמו שהעלינו את שכר חיילינו ששומרים על ביטחון ישראל, כך היה ראוי להעלות את שכר השירות הלאומי – ואת זה אנחנו עושים היום. זו בשורה גדולה ומשמחת. אני רוצה לומר לבני ובנות השירות הלאומי – אנחנו אוהבים אתכם. אני רוצה להודות לידידי, שר האוצר ליברמן, על שיתוף הפעולה וליו”ר סיעת ימינה, ח”כ ניר אורבך, שפעל רבות למען הנושא”.

שר האוצר, אביגדור ליברמן, הוסיף: “העלנו את דמי הקיום של חיילי הסדיר בצה”ל, ובה בעת מעלים את דמי הקיום של משרתי השירות הלאומי. צעד זה מתווסף לשורת צעדים לעידוד שילוב הצעירים בתרומה למען מדינת ישראל, הן במסלולים של צה”ל והן במסלולים של שירות לאומי אזרחי מתוך הוקרה על פעילותם החשובה למען החברה. נמשיך להביע הערכה למשרתים – לא רק במילים אלא גם במעשים”.

רה”מ ושר האוצר סיכמו: דמי הקיום למשרתי השירות הלאומי יועלו ב-50%
צילום: דוברות הכנסת

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

אולי יעניין אותך גם
Close
Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!