מבזקיםמשפטי/פלילי

לאחר שלושה חודשים: המשטרה עצרה חשוד בחסימת ציר תנועה בירושלים

בהמשך לתיעוד שפורסם ברשתות החברתיות של מקרה שהתרחש לפני כשלושה חודשים, במהלכו מספר כלי רכב חסמו ציר תנועה בירושלים תוך הפרעה חמורה לתנועה, משטרת מחוז ירושלים עצרה היום (שני) במזרח ירושלים את בעל האירוע שבמסגרתו בוצעה העבירה ושהיה נוכח במקום, זאת בחשד להפרת הסדר הציבורי.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

החשוד הובא לתחנת המשטרה לחקירה במישור הפלילי, זאת בנוסף לטיפול התעבורתי שבוצע במקרה זה, במהלכו נרשמו דו״חות נגד תשעה נהגים שהיו במקום וחסמו את התנועה.

מהמשטרה נמסר: “אנו רואים בחומרה התנהלות פסולה ומסוכנת זו ונפעל למצות את הדין עם המעורבים גם במישור הפלילי.”

מתנועת אם תרצו אשר הציפה את תיעוד חסימת בגין ברשתות נמסר: “מזעזע לגלול שרק לאחר שהעלינו ברשתות את תיעוד ההפרעות והנושא פורסם בתקשורת, המשטרה עצרה חשוד בחסימה. ככה אי אפשר לייצר ביטחון, לא ברחובות ולא בכבישים. אנו דורשים מהמשטרה שקיפות מלאה ולהבין מתי נשלחו הדוחות לעבריינים, האם ישנם חשודים נוספים שיבואו לחקירה והאם התקיימו אירועים דומים בכביש בגין בחודשים האחרונים”.

צילום: דוברות המשטרה

צילום: דוברות המשטרה

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!