מבזקיםמשפטי/פלילי

גבר בן 45 נורה למוות בנצרת, שני חשודים נעצרו

גבר בן 45 נמצא לפני זמן קצר (שני) מחוסר הכרה ברחוב בנצרת. חובשים ופראמדיקים של מד”א פינו אותו לבית החולים האנגלי בעיר תוך כדי פעולות החייאה כשהוא עם פציעות חודרות ובמצב אנוש. בבית החולים נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

פראמדיק מד”א רוי בן יתח וחובש רפואת חירום ג’יהאד לובאני סיפרו: “ראינו את הפצוע שוכב ברחוב מחוסר הכרה ועם פציעות חודרות בגופו, העלינו אותו במהירות לניידת טיפול נמרץ וביצענו בו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא דופק וללא נשימה, התחלנו לבצע בו פעולות החייאה ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו קריטי.”

שוטרי משטרת ישראל הוזנקו למקום, נפרסו מחסומים ושני חשודים תושבי נצרת נלכדו באחד המחסומים ובמקום נתפס אקדח טעון. מחקירה ראשונית עולה כי הרקע למעשה סיכסוך בין עבריינים.

על פי נתוני המעקב של עמותת יוזמות אברהם מתחילת השנה נרצחו 116 ערבים בישראל בנסיבות הקשורות לאלימות ופשיעה, מהם 97 אזרחים ו-19 שאינם אזרחים. בנוסף, 8 נהרגו בנסיבות הקשורות לפעילות משטרתית. מבין כלל הנרצחים, 15 הן נשים. ב-96 מהמקרים, הרצח נעשה באמצעות כלי ירייה. 55 מהנרצחים היו עד גיל 30.

ארכיון. צילום: דוברות המשטרה

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!