מבזקיםספורט

רשמית: ראלף ראנגניק הגרמני מונה למאמן מנצ’סטר יונייטד

ראלף ראנגניק הגרמני מונה היום (שני) למאמנה החדש של מנצ’סטר יונייטד. ראנגניק בן ה-63 אימו בעבר את שאלקה והגיע עימה לחצי גמר ליגת האלופות ולזכיה בגביע הגרמני, ובנוסף העלה את לייפציג חמש ליגות- עד למקומה כיום כקבוצה מובילה בבונדסליגה. ראנגניק משמש בעיקר כמנהל ספורטיבי, ויחתום כמאמן רק עד לסיום העונה, ולאחריה ימשיך כיועץ במועדון.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בהודעה מטעם מנצ’סטר יונייטד נמסר: “מנצ’סטר יונייטד שמחה להכריז על מינויו של ראלף ראנגניק למנהל זמני עד סוף העונה, בכפוף לדרישות אשרת עבודה. לאחר תקופה זו, ראלף והמועדון סיכמו שהוא ימשיך בתפקיד ייעוץ לשנתיים נוספות.”

ג’ון מוראט, מנהל הכדורגל של מנצ’סטר יונייטד, אמר: “ראלף הוא אחד המאמנים והחדשנים המוערכים ביותר בכדורגל האירופי. הוא היה המועמד מספר אחת שלנו למנהל זמני, המשקף את המנהיגות והמיומנויות הטכניות שלא יסולא בפז שהוא יביא מכמעט ארבעה עשורים של ניסיון בניהול ואימון. כולם במועדון מצפים לעבוד איתו במהלך העונה הקרובה, ולאחר מכן לשנתיים נוספות בתפקיד הייעוץ שלו”.

ראלף ראנגניק אמר: “אני נרגש להצטרף למנצ’סטר יונייטד ומתמקד בהפיכת העונה הזו לעונה מוצלחת עבור המועדון. הסגל מלא בכישרון ויש לו איזון מצוין של נוער וניסיון. כל המאמצים שלי בששת החודשים הקרובים יהיו לעזור לשחקנים האלה לממש את הפוטנציאל שלהם, הן בנפרד והן, והכי חשוב, כקבוצה. מעבר לזה, אני מצפה לתמוך ביעדים ארוכי הטווח של המועדון על בסיס ייעוץ”.

רשמית: ראלף ראנגניק הגרמני מונה למאמן מנצ’סטר יונייטד
צילום: AP

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!