מבזקיםמשפטי/פלילי

כתב אישום הוגש נגד הנהג שפגע והרג את ברק חורי ז”ל בערב יום הכיפורים

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה היום (שני) לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד ערן אזולאי בגין המתה בקלות דעת ונהיגה תחת השפעה (משקאות משכרים). זאת לאחר, שבערב יום הכיפורים האחרון פגע עם רכבו בברק חורי ז”ל עת רכב על אופניו.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

על פי כתב האישום שהוגש על ידי עו”ד מיכאל כהן, בערב יום הכיפורים האחרון סמוך לשעה 19:00 נהג אזולאי ברכבו בכביש 4 לכיוון צפון, זאת לאחר שבשעות הצהריים שתה משקאות אלכוהוליים בסמוך לבית חברו בבאר יעקב. נוכח כניסת יום כיפורים הייתה תנועת כלי הרכב בכביש מועטה ואיטית. אותה העת רכב ברק חורי ז”ל (13) על אופניו בכביש 4 בנתיב נסיעתו של אזולאי ולפניו בכביש. במהלך רכיבתו, עצר חורי ז”ל על מנת לשאול עוברת אורח לכיוון נסיעתו. משהגיע אזולאי, אל מקום עצירתו, פגע בו בעוצמה עם חזית הרכב. כתוצאה ממעשיו של אזולאי נפצע חורי באורח אנוש וזמן קצר לאחר מכן נפטר מפצעיו.

במקביל הוגשה בקשה להארכת תנאים מגבילים במסגרתה התבקש בית המשפט להורות על פסילת רישיון הנהיגה של אזולאי, הארכת מעצר הבית, הפקדת ערבויות ועוד. בבקשה ציין עו”ד כהן כי: “מעשיו של המשיב מלמדים על המסוכנות הרבה הטמונה בו, …. כאשר המשיב פעל בפזיזות ובשוויון נפש לשלומם של מכלל משתמשי הדרך, עת נהג כלי רכב, בערב יום כיפור כשהוא נתון תחת השפעת משקאות אלכוהוליים ובמהירות שאינה הולמת את תנאי הדרך ביום הכיפורים.”

כתב אישום הוגש נגד הנהג שפגע והרג את ברק חורי ז”ל בערב יום הכיפורים
צילום: תיעוד מבצעי מד”א

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!