מבזקיםפוליטי / מדיני

48% מהתלמידים במזרח ירושלים במוסדות חינוך מוכרים שאינם רשמיים

יו”ר ועדת החינוך ח”כ שרן השכל אמרה הבוקר (שני) בפתח הדיון בנושא מערכת החינוך במזרח ירושלים: “ביקשתי לקיים את הדיון הזה לאחר הפיגוע המזעזע של אליהו קיי ז”ל בשבוע שעבר, כשנודע שהמחבל שרצח אותו היה מורה בבית ספר במזרח ירושלים. התעוררו הרבה שאלות לגבי הפיקוח של משרד החינוך על מוסדות חינוך במשרד ירושלים, ואנחנו מבקשים לקבל עליהן מענה ממשרד החינוך”.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

לדברי מאיר שמעוני, מנהל מחוז ירושלים, “מערכת החינוך במזרח ירושלים מאוד מורכבת: במזרח העיר קיימים 197 בתי ספר; 732 גני ילדים; 6000 עובדי הוראה; 113,000 תלמידים כולל בחינוך הפרטי. כ-50% מוסדות חינוך רשמיים ו-50% שייכים ל’מוכר שאינו רשמי'”.

עו”ד לירון ספרד, יועץ משפטי במחוז ירושלים, משרד החינוך: “כל בקשה לרישיון להקמת מוסד חינוך נבדקת במשרד החינוך. כשיש מידע שלילי על גוף הוא מטופל בצינורות המקובלים”.

חברי הכנסת המשתתפים בדיון: ח”כ עלי סלאלחה, עופר כסיף, איתמר בן גביר, אורית סטרוק, אימאן ח’טיב יאסין, מאיר פרוש, משה טור פז ויוסי שיין.

צילום: דני שם טוב, דוברות הכנסת

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!