טיוליםמבזקים

נר שני של חנוכה בחוות התנינים חמת גדר – שנפתחת מחדש

הבוקר (שני) זה קורה, חוות התנינים היחידה בארץ, באתר המרחצאות חמת גדר תפתח היום (יום ב’, 29.11) לציבור הרחב כחלק מחוויית הבילוי באתר – לאחר שכבר היו בדרך לדובאי, התנינים של חמת גדר נשארים בארץ.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

חוות התנינים הוותיקה בארץ בחמת גדר, נפתחת היום מחדש לציבור הרחב שיוכל ליהנות מסיור ותצפית על יצורי הענק שמרבית היום שרויים דוממים בשמש או בבריכה ולעיתים גם פוערים לוע, נמתחים או קופצים לשחייה. הסבר קולי אודות התנינים ילווה את המבקרים וישלים להם את חווית הביקור.

צילום: סטודיו A

בתקופה זו של תחילת החורף, התנינים בעלי דם קר, נכנסים לתרדמת מטאבולית וכבר אינם אוכלים.  בחווה כיום כ- 100 פריטים ביניהם גם תנינים אוכלי דגים בלבד העונים לשם “גביאלים” בעלי לסת ארוכה וצרה עתירת שיניים לצורך לכידת דגים.

צילום: סטודיו A

דויד גולן מנהל חוות התנינים, ציין: “התחושות לקראת פתיחת החווה לציבור מחדש, מלווה בהתרגשות רבה. אני מטפל בתנינים כבר כמעט עשרים שנה, והעובדה שמאז התפרצות הקורונה, החווה נסגרה לציבור והיו גם מחשבות לחסל אותה סופית, עבורי זה היה לא קל. אני שמח שהפתיחה תהיה מחר עם תחילת עונת החורף, כך יוכלו המבקרים לצפות בתנינים וליהנות מהמראה שלהם, שהוא תמיד עוצר נשימה”. 

מומלץ לשלב ביקור בחוות התנינים כחלק מיום בילוי מרגיע ומהנה בחמת גדר (כלול במחיר הכניסה). שעות פעילות: 9:00 – 16:00 מידי יום. חל איסור להאכיל את התנינים.
 
להזמנות : 6393* , באתר אינטרנט או דף הפייסבוק “חמת גדר”.

צילום: סטודיו A

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!