חדשות הארץמבזקים

רעננה: בדרכה לגן ננעלה פעוטה בת שנתיים ברכב וחולצה בשלום

קריאה התקבלה היום (ראשון) במוקד ארגון ידידים, אודות פעוטה כבן שנתיים שננעלה בשגגה ברכב לעיני אמהּ, ברחוב קרן היסוד ברעננה. אלי ברבי ועופר שטגמן, כונני סניף רעננה, נענו לקריאה ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו המתנדבים את התינוקת בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

אלי מתאר: “בדיוק חניתי ברחוב הסמוך בדרכי ללימודים בכולל. התנעתי מחדש ונסעתי מיד למקום. כשהגעתי הופתעו האמא והנוכחים מהמהירות, שכן לא עברו שתי דקות מהרגע שהתקשרו למוקד ידידים ועד להגעתי. מתברר שהאמא הניחה את מפתח הרכב על המושב וכשיצאה ננעלו הדלתות כשבתה הקטנה בפנים לבדה. בפעולה זריזה הוצאתי את התינוקת כשהיא בריאה ושלמה”.

רעננה: בדרכה לגן ננעלה פעוטה בת שנתיים ברכב וחולצה בשלום
צילום: ידידים

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את המפתח בכל כניסה ויציאה מהרכב לבל יינעל כשהילד בפנים לבדו • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים: 1230 ללא כוכבית

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

אולי יעניין אותך גם
Close
Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!