חדשות הארץמבזקים

יצהר: תינוק בן שנה ננעל ברכב וחולץ על־ידי שכנו הקרוב

קריאה התקבלה היום (ראשון) במוקד ארגון ידידים, אודות תינוק כבן שנה שננעל בשגגה ברכב לעיני אביו, ביישוב יצהר שבשומרון. עמיאל ליבמן, מנהל סניף גב ההר, נענה לקריאה ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותו חילץ את התינוק בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

עמיאל מתאר: “קיבלתי את הקריאה בעיצומה של תפילת שחרית. נחפזתי לצאת כשברקע שמעתי את האבא זועק לעזרה. מתברר שמדובר בשכן שגר ממש ממול וכך ללא עיכוב התחלתי מיד בפעולה לפתיחת הדלתות. בתוך שניות הוצאתי את התינוק כשהוא בריא ושלם לשמחתם של בני משפחתו, שכניי היקרים”.

יצהר: תינוק בן שנה ננעל ברכב וחולץ על־ידי שכנו הקרוב
צילום: ידידים

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את המפתח בכל כניסה ויציאה מהרכב לבל יינעל כשהילד בפנים לבדו • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים: 1230 ללא כוכבית

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!