חדשות הארץמבזקים

המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה פשטה על אתר פסולת בניין פיראטי באשקלון

בהמשך לפעילות סמויה שכללה איסוף ראיות במשך מספר שבועות, פשטו באחרונה מפקחי המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה על אתר פסולת פיראטי באשקלון, שבו הושלכו והוטמנו פסולת בניין ברשות הרבים, באופן לא חוקי. בפעילות לקחו חלק מדור הגנת הסביבה במשטרת ישראל ושוטרי יחידת יואב במחוז דרום של משטרת ישראל. במסגרת הפעילות, נתפסו שלוש משאיות פולטריילר ששימשו לביצוע העבירות. בנוסף, נעצרו ונחקרו שלושה חשודים, ונפתחה חקירה פלילית. על-פי החשד, נהגו החשודים להוביל פסולת בניין לאתר, ולהטמין את הפסולת באדמה ברשות הרבים שלא בהתאם לחוק. המשטרה הירוקה של המשרד ממשיכה בחקירה.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

יוסי בר, מנהל המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה: “אנחנו ממשיכים בפעילות רציפה ואינטנסיבית מול עברייני סביבה שמשליכים פסולת לא חוקית ברשות הציבור. לא ניתן לעבריינים אלו לסכן את הציבור והסביבה, ונמשיך לפקח ולאכוף עבירות חמורות אלו”.

המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה פשטה על אתר פסולת בניין פיראטי באשקלון
צילום: המשטרה הירוקה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!