חדשות הארץמבזקים

ירושלים: תינוקת בת חצי שנה ננעלה ברכב לעיני אמה וחולצה בשלום

קריאה התקבלה היום (ראשון) במוקד ארגון ידידים, אודות תינוקת כבת שנה וחצי שננעלה בשגגה ברכב לעיני אמה, בחניון של קניון רמות בירושלים. ארי שפירו, שרגא רוזנטל, יוני לנדי ויוסי ריבלין, כונני צוות דרום ירושלים, נענו לקריאה ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו את התינוקת בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

ארי מתאר: “הייתי בדרכי לביתי להדלקת נרות החנוכה וכשקריאת החירום התקבלה מיהרתי מיד למקום. בפעולה זריזה פתחנו את הדלתות ומסרנו את התינוקת לזרועות האמא, שהחלה לפרוץ בבכי של התרגשות. רק אחרי שהארתי את העולם עם סיוע לזולת, יכולתי להמשיך להאיר את הבית עם נרות החג”.

צילום: ידידים

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את המפתח בכל כניסה ויציאה מהרכב לבל יינעל כשהילד בפנים לבדו • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים: 1230 ללא כוכבית.

צילום: ידידים

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!