חדשות הארץמבזקים

מי ניצח?: דו קרב מייגע בין זאב אלקין לאלוף העולם בש-מט גארי קספרוב

אלוף העולם בשח-מט גארי קספרוב, נחת הערב (ראשון) בישראל לקראת השתתפותו מחר בוועידת החדשנות של חברת IMPROVATE בירושלים. במסגרת ערב הגאלה הוא נענה לאתגר מיוחד ויוצא דופן: משחק שח-מט מול השר לענייני ירושלים זאב אלקין. אלקין ידוע בחיבתו למשחק ואף קידם יוזמות ופרויקטים לעידוד ופיתוח השח מט בישראל. הוא אף זכה לכינוי “השחמטאי של הכנסת”. עם הודעתו של קספרוב על הגעתו לישראל, השר החליט להיענות לאתגר ולשבת למשחק ראש בראש מול אלוף העולם לשעבר בשח מט.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News
מי ניצח?: דו קרב מייגע בין זאב אלקין לאלוף העולם בש-מט גארי קספרוב
צילום: סיון פרג’

בתום קרב צמוד, שארך כמעט שעה, אלוף העולם בשחמט גארי קספרוב, הכריע את יריבו השר לענייני ירושלים זאב אלקין וניצח במשחק המיוחד.

השר אלקין: “הגשמתי חלום ילדות ושיחקתי מול מי שהיה גיבור נעוריי ואלוף העולם בשח מט, ממנו למדתי לאהוב את המשחק. מרגש כפליים לשחק את המשחק העתיק בעולם באחת הערים העתיקות בעולם”

מי ניצח?: דו קרב מייגע בין זאב אלקין לאלוף העולם בש-מט גארי קספרוב
צילום: סיון פרג’

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!