מבזקיםצבא וביטחון

סגן שר הביטחון בשומרון: “יש לתגבר את הנוכחות המשטרתית”

בהמשך להנחיית שר הביטחון, להדק את שיתוף הפעולה הבין ארגוני בכדי לדכא את הפשיעה הלאומנית באיו״ש, סגן שר הביטחון, ח״כ אלון שוסטר נפגש היום (ראשון) במרחב שומרון יחד עם צוות מודיעין משימתי משולב הכולל כוחות צה״ל, משטרה, מג״ב ושב״כ, שמטרתו צמצום אירועי סדר ציבורי ופשיעה לאומנית במרחב.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

סגן שר הביטחון, ח״כ אלון שוסטר: ״לאחר שהכרתי את אזורי החיכוך בחטיבות יהודה ועציון, קיימתי היום העמקה בגזרת שומרון, בה מתקיים שת״פ טוב בין צה״ל, מג״ב, משטרת ישראל ושב״כ. מיגור הפשיעה הלאומנית מחייבת בטווח הזמן המיידי את הגברת התיאום בין הארגונים. בטווח הבינוני יש לתגבר את הנוכחות המשטרתית, לטייב את הכלים המשפטיים ולהגביר את האפקטיביות של הגופים בשטח. במקביל, יש לפעול, בתיאום בין משרדים ורשויות, במישורי הרווחה והחינוך, בכדי לתת מענה לנערים בסיכון שפועלים במרחב.״

צילום: ניקול לסקבי / משרד הביטחון

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!