חדשות חוץמבזקים

באישור מיוחד: הודלק נר ראשון של חנוכה ליד הקרמלין

למרגלות חומות הקרמלין במרכז מוסקבה, הועלה הערב (ראשון) האור בנר ראשון של חג החנוכה במנורה הגדולה, כמדי שנה על-ידי רבה הראשי של רוסיה הגאון רבי בערל לאזאר שליט”א, במעמד פרסומי ניסא בהיקף גדול ומרגש במיוחד, ובהשתתפות המונים רבים, שעל-אף הקור הגדול הגיעו לראות ולהיראות ולקדש שם שמים בין מיליוני אזרחי רוסיה, שנחשפים למעמד הגדול באמצעות כלי התקשרות המדווחים על-כך באופן בולט ומכובד.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

קשיים רבים נערמו השנה לקיום האירוע לאור מגבלות הקורונה ורק לאחר פנייה אישית של הרב הראשי שליט”א לבכיר בממשל, שהתערב אישית למען עריכת ההדלקה, קיבל מנהל הקהילה הרב מרדכי ויסברג המארגן את האירוע את האישור הרשמי וההתארגנות המהירה הוכתרה בס”ד בהצלחה מיוחדת, אף יותר מכל שנה, בבחינת ‘מוסיף והולך’.

את האירוע הנחה יו”ר הקהילה הרב ברוך גורין ואת שמחת החג בהרקדת ההמונים הביאו בעל המנגנים ר’ מוטי כהן ומוטי איידנסון שהוזמנו והגיעו במיוחד מישראל.

צילום: ש. אשכנזי
צילום: ש. אשכנזי

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!