חדשות הארץמבזקים

שניים נפגעו בינוני ושישה נוספים קל בשריפת מפעל באזור תעשיה בשומרון

לוחמי אש מתחנה אזורית שומרון פועלים ברגעים אלה (ראשון) בשריפת מפעל באזור תעשייה סלעית שבשומרון. שמונה נפגעים בשריפה הובהלו למיון בית החולים מאיר בכפר סבא, כששניים מהם נפגעו באורח בינוני והיתר קל.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

מפקד המשמרת, רודי אסטבן, אמר: “בשעה 14:50 התקבל דיווח על שריפת מפעל באזור תעשייה סלעית .צוותים רבים של לוחמי אש ומתנדבים מתחנה אזורית שומרון בסיוע חוצה מחוזות הגיעו למקום .הצוותים פעלו במהירות ובמקצועיות והחלו לחתור למגע עם האש .מוקד האש העיקרי  היה בגלריה שהכילה צבעים וטינר האש התפשטה במהירות בתוך הפאנל. לוחמי האש פעלו בנחישות  ביצעו פעולות כיבוי מהירות  ,סריקה לשלילת לכודים, שחרור חום ועשן. האירוע בשליטה של לוחמי האש.

ד”ר אלוירה חן, סגנית מנהל המחלקה לרפואה דחופה במרכז הרפואי מאיר, עדכנה: “שמונת הפצועים הגיעו אלינו למלר”ד, שניים מהם במצב בינוני ומטופלים כעת בחדר הלם ו-6 נוספים נמצאים בהערכה ראשונית ומצבם מוגדר קל. כולם מקבלים טיפול בחמצן וממשיכים לעבור בדיקות להערכת מצבם הנשימתי ומתן טיפול לפי הצורך”.

צילום: דוברות כבאות והצלה לישראל | מחוז יו”ש

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!