מבזקיםפוליטי / מדיני

“מי אתה שתדבר כך על ראש השב”כ?”: עימות בישיבת הממשלה בין רה”מ בנט לשר אבידר

עימות חריף התרחש היום (ראשון) בישיבת הממשלה בין ראש הממשלה נפתלי בנט לשר לתכנון אסטרטגי אלי אבידר (ישראל ביתנו). במהלך הדיון על איכוני שב”כ אמר אבידר על ראש השב”כ כי “ככל שהוא משתמש באיכוני השב”כ – הוא התאהב בכלי הזה”. בנט הרים את קולו עםל אבידר ואמר “מי אתה שתתבטא כך על ראש השב”כ?”, כך דווח במעריב.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

עוד לפני ישיבת הממשלה אבידר כי הוא “מתכוון להצביע נגד איכוני השב”כ, הממשלה הזאת לא יכולה להכשיר את כל הרעות החולות של הממשלה הקודמת. אני מצפה מכולם להצביע נגד, זו חציית קו אדום מטורף.”

יום לפני כן, אבידר אמר במהלך אירוע שבתרבות כי “לבנט יש מזל, מישהו מהשמיים נתן לו את ההזדמנות להיות ראש הממשלה, בממשלה כזאת היסטורית, שיכולה לשנות את פני החברה. אני חושב שהוא לא מנצל את הפוטנציאל שיש לו בידיים.”

צילום: דוברות הכנסת, יניב נדב

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!