חדשות הארץמבזקים

הרב הראשי של יהודי דרום אפריקה על החלטת קבינט הקורונה: “אל תסגרו את מדינת ישראל בפנינו”

הרב ד”ר זאב וורן גולדשטיין, הרב הראשי של דרום אפריקה הגיב הבוקר (ראשון) להחלטת קבינט הקורונה לסגור את נתב”ג לזרים למשך שבועיים בשל התפשטות וריאנט האומיקורן: “מדינת ישראל היא הבית של כל יהודי בעולם, במיוחד בשעת משבר. סגירה טוטאלית של מדינת ישראל בפני יהודי העולם מאותתת לקהילות היהודיות שמבחינת ישראל הם נחשבים ליהודים סוג ב’. הווריאנט החדש לא מבדיל בין יהודי בעל אזרחות ישראלית ליהודי אחר. הדרך הנכונה להיאבק בכניסת הוריאנטים היא על ידי יצירת מנגנון בדיקות יעיל הכולל תקופת בידוד, כפי שהיה בעבר.”

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

“אל תסגרו את שערי מדינת ישראל בפנינו. זה מדרון חלקלק שעלול לפגוע יותר מאשר להועיל. אני קורא לראש הממשלה ולחברי קבינט הקורונה לחשוב שוב על ההשלכות לפני קבלת ההחלטה”, ביקש.

הרב הראשי של יהודי דרום אפריקה על החלטת קבינט הקורונה: “אל תסגרו את מדינת ישראל בפנינו”
הרב ד”ר זאב וורן גולדשטיין, הרב הראשי של דרום אפריקה. צילום: ללא קרדיט

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!