חדשות הארץמבזקים

עיריית כפר סבא הוציאה הודעה להורים בעקבות מעצרו של מורה בעיר החשוד בעבירות מין

בעקבות חשד המשטרה כי מורה בכפר סבא ביצע עבירות מין בקטין, הוציאה היום (שישי) עיריית כפר סבא הודעה להורים בעיר, הקוראת להם לפנות לרשויות במידה וילדיהם או אחרים שהם מכירים נפגעו מאותו מורה.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

לשון ההודעה: “הורים יקרים, היום, שישי 26.11, נודע לנו על מעצרו של רעם אביב, הידוע גם בשם צח בן יקר, מורה החשוד על ידי המשטרה בעבירות מין בקטין בתל אביב. המורה, שהועסק במספר מוסדות חינוך בערים שונות בארץ, ובין היתר, כמדריך חוג סייבר בימי ג׳ בחטיבת רמון בעיר דרך חברה חיצונית, הציג טרם העסקתו את כל האישורים הנדרשים, לרבות אישור משטרה בגין היעדר עבירות מין, המאשר את העסקתו. בשעות אלה אנו בוחנים את הנושא ונמצאים בקשר עם המשטרה. יש לציין, כי עד כה לא ידוע על עבירות או חשד לעבירות שבוצעו בקרב תלמידות ותלמידי החטיבה.”

עוד נכתב בהודעה: “אנו מבקשים מכל תלמיד או תלמידה שעולה חשד כי נפגעו מהמורה, שיפנו אלינו או אל משטרת ישראל באופן מיידי. אם הנכם זקוקים לייעוץ מיידי, אנא פנו למוקד העירוני 106, שם תקבלו הפנייה ישירה לשירות הפסיכולוגי החינוכי. חשוב לציין, כי העסקתו של המורה הופסקה כמובן באופן מיידי, וביום ראשון, עם חזרת התלמידות והתלמידים לבית הספר, נקיים מעגלי שיח נרחבים בנושא, לרבות הגשת סיוע ושיחות עם השירות הפסיכולוגי החינוכי. נמשיך לעקוב אחר הפרשה ולעדכנכם במידת הצורך. בברכה, עידו לביא מנהל בית הספר אגף החינוך, עיריית כפר סבא”.

עיריית כפר סבא הוציאה הודעה להורים בעקבות מעצרו של מורה בעיר החשוד בעבירות מין
אילוסטרציה. צילום: .freepik

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!