חדשות הארץמבזקים

שבעה פועלים נפצעו בינוני וקל בתאונת עבודה במפעל באזור התעשייה סמוך לבית שמש

שבעה פועלים נפצעו לפני זמן קצר (רביעי) מפיצוץ מכונה במפעל מסגרות באזור התעשייה הר טוב סמוך לבית שמש וכתוצאה מכך החלה שריפה במפעל. כוחות כיבוי והצלה שהוזנקו למקום מצאו שריפה מפותחת שתפסה בנסורת הרבה המצויה במקום. הם החלו לפעול בהקדם לכיבוי האש ולאיתור וחילוץ לכודים. הם הועברו לידי גורמי הרפואה להמשך טיפול.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

כוחות משטרה במקום מבצעים פעולות ראשוניות לסגירת הזירה, צירי פינוי ובמקביל מסייעים לגורמי חירום והצלה. ארבעה פצועים בשנות ה-30 פונו לבית החולים הדסה עין כרם במצב בינוני וקל עם כוויות בפלג גופם העליון. שני פצועים נוספים במצב קל פונו באופן עצמאי. צוותי מד”א נמצאים במקום ומאבטחים את פעולות הכיבוי והסריקה וערוכים להעניק טיפול רפואי. שוטרים הגיעו לזירת התאונה וחוקרים את הנסיבות, הועבר דיווח למשרד העבודה.

WhatsApp Image at
צילום: כבאות והצלה ירושלים
WhatsApp Image at
צילום: כבאות והצלה ירושלים
WhatsApp Image at
צילום: כבאות והצלה ירושלים

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!