חדשות הארץמבזקים

קריית אונו: ילד כבן שנתיים ננעל בשגגה ברכב וחולץ בשלום

קריאה התקבלה היום (שלישי) במוקד ארגון ידידים, אודות ילד כבן שנתיים, שננעל בשגגה ברכב לעיני אמו ברחוב הנשיא, בקריית אונו. אורי בן טוב ושרון כהן, מתנדבי סניף קריית אונו, נענו לקריאה ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותם, חילצו את הילד ללא גרימת כל נזק לרכב.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

אורי מספר: "קיבלתי את הקריאה וזיהיתי שאני במרחק של שלש דקות מהמקום. יצאתי במהירות עם חבר מהעבודה. כשהגעתי, כבר היה אמבולנס במקום. הילד היה נעול כעשרים דקות. תוך כעשרים שניות פתחתי את הרכב. אני מודה לבורא עולם על הזכות לסייע ומודה לידידים שמזכים אותי בכזו מצווה".

קריית אונו: ילד כבן שנתיים ננעל בשגגה ברכב וחולץ בשלום
צילום: ידידים

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את מפתח הרכב ושלא לתת אותו לילדים • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!