מבזקיםמשפטי/פלילי

שמונה חשודים ממרכז הארץ נעצרו בחשד לסחר בנשים מחו”ל

ביחידה המרכזית של מחוז ש”י התנהלה חקירה סמויה מזה מספר חודשים שעסקה בהבאת נשים ממזרח אירופה לארץ לצורך העסקתם בזנות. במסגרת החקירה עלה כי מספר חשודים וחשודות אשר פעלו כרשת מתוכננת במהלך מספר שנים החזיקו דירות ששימשו לזנות במרכז הארץ ובירושלים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

עוד עלה בחקירה כי החשודים תושבי מרכז הארץ נהגו ליצור קשר עם נשים בעיקר ממזרח אירופה והציעו להן להגיע לארץ ולעסוק בזנות. החשודים דאגו להנפיק לנשים אישורים פקטיביים בכדי שיוכלו להיכנס לארץ לכאורה לביקור ועל פי החשד הכניסו בדרך זו עשרות נשים ששהו בארץ במשך מספר חודשים ואחריהן הגיעו נשים נוספות.

על פי החשד החשודים עסקו בסרסרות למעשה זנות וגרפו לכיסם על פי החשד מיליוני שקלים. לאחרונה בעקבות מגבלות נגיף הקורונה ניסו החשודים לאתר נשים שקיבלו חיסון מסוג פייזר כדי שיוכלו להיכנס לתחומי הארץ. הנשים שהגיעו נשלחו לדירות ששכרו החשודים ועסקו בזנות.

אמש (שני) הפכה החקירה לגלויה עם פשיטתם של בלשי היחידה המרכזית של מחוז ש”י יחד עם חוקרי מס הכנסה מפקיד שומה חקירות ירושלים והדרום על בתיהם של החשודים במרכז הארץ ובמהלכה עצרו לחקירה שמונה חשודים (חמש נשים ושלושה גברים) בשנות ה- 30 וה- 40 לחייהם. במהלך הפשיטה נתפסו מספר כלי רכב וכסף מזומן.

אמש בסיום חקירתם הובאו החשודים לדיון בעיניינם בבית משפט השלום בירושלים ומעצרם הוארך עד ל- 25 בנובמבר.

אילוסטרציה. צילום: Pexels
צילום: דוברות המשטרה

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!